Premium Sosyal'e Hoş Geldiniz

 

Premium Sosyal Nedir?

Premium Sosyal, siz değerli ziyaretçilerimizin, sosyal medya hesaplarınızı daha etkin ve düzgün kullanabilmeniz için içerik oluşturan bir oluşumdur.

Premium Sosyal, güncel gelişmeleri takip ederek, sosyal medya mecralarına yeni gelen özellikleri duyurur ve bunu sizlerle blog sayfasında paylaşır. Siz değerli ziyaretçilerimiz dilediğiniz zaman blog sayfamızı ziyaret ederek, sosyal medya hesaplarınızı nasıl etkili kullanabileceğiniz hakkındaki yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Peki Premium Takipçi, Beğeni vb. Hizmeti Nedir?

Premium Sosyal aynı zamanda siz değerli ziyaretçilerimizin, sosyal medya hesaplarının gerçek ve premium kullanıcılarla işbirliği yaparak ön plana çıkmasını sağlayabilir. Bu konuda ilk olarak söylememiz gereken şey, sosyal medyada sadece organik ve gerçek kullanıcı etkileşimleriyle ön plana çıkabilirsiniz. Piyasada sahte takipçi, beğeni vb. hizmet sunan bir çok websitesinin yanı sıra Premium Sosyal bu hizmetleri sizlere organik, gerçek ve premium hesaplarla sunmaktadır.

Diğer sistemlerden farkımız bu şekilde oluşmaktadır.

Premium Sosyal, Premium Hizmet Sunar

Herkesin bazen sosyal medyada biraz dopinge ihtiyacı olabilir. Eğer bu dopingi gerçek sosyal medya kullanıcıları ile sağlayabiliyorsanız, hesabınız kısa sürede sosyal medyada üst sıralara yükselecektir. Biz size bu noktada premium standartlarda destek oluyoruz.

Servis kataloğumuzda "Premium" veya "Gerçek" olarak bilgi bırakılmış her hizmetimiz, gerçek sosyal medya kullancıları ile sağlanmaktadır.

Örneğin: 1.000 Adet Gerçek Instagram Takipçi Hizmeti

Bu hizmeti bizden satın aldığınızda, panelimizde bulunan 1.000 tane gerçek instagram kullanıcısı bize belirtmiş olduğunuz profil linkinize ulaşır ve sizi doğal yollardan takip etmeye başlar. Bu yöntem instagram tarafından organik görünür ve hesabınız gerçek etkileşim almış olur. Böylece hesabınız sorunsuz bir şekilde yükselmeye başlar.

Peki Bot Hizmeti Sunuyor Musunuz?

Biz, bot hizmetleri ne kadar önermesek de bazı müşterilerimizin talebi üzerine sisteme ekledik. Fakat "bot" kullanıcı tarafından sağlanan hizmetler, paket başlıklarında özellikle belirtildi. (Örneğin: Instagram Bot Takipçi)

Son Söz

Biz sizlere premium ve gerçek hizmetler sunmak için buradayız. Bizden talep edeceğiniz gerçek, organik ve premium olarak belirtilmiş hizmetler sosyal medya mecralarınca oldukça değerlidir. Bu yüzden fiyatlandırmamız piyasadaki "bot" hizmeti veren platformlara göre daha yüksek olabilir. Siz de takdir edersiniz ki kaliteli bir hizmet değer görmelidir.

Sizler de hesaplarınız için gerçek ve organik hizmetler istiyorsanız her zaman sizin için buradayız.

Saygılarımızla.