Kullanım Koşulları

Lütfen premiumsosyal.com'dan hizmet satın almadan önce aşağıdaki koşulları dikkatlice okuyun. premiumsosyal.com'a sipariş oluşturarak ödeme yapıp, hizmetlerimizi kullanarak tüm koşulları okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi beyan edersiniz. Bu hüküm ve koşulları kabul etmiyorsanız lütfen premiumsosyal.com hizmetlerini kullanmayınız.

Premium Sosyal'de (premiumsosyal.com) satılan hizmet paket sayfalarında hizmetlere özel kullanım koşulları, feragatnameler, iade şartları belirtilmiş olabilir. Paket/hizmet sayfalarında belirtilmeyen herhangi bir kullanım koşulu için bu sayfada belirtilen koşullar dikkate alınacaktır. 

Genel Şartlar

Premium Sosyal'den (premiumsosya.com) aldığınız tüm hizmetler adınıza faturalandırılır.

Varsayılan minimum ödeme tutarı 1 TL'dir.

Premium Sosyal (premiumsosya.com) servis fiyatlarını önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda değiştirebilir. Ödeme / Geri Ödeme politikası sabit kalır.

Premium Sosyal (premiumsosya.com) herhangi bir hizmet için teslimat süresini garanti etmez. Servislerde yazılı olan başlama süreleri belirttimiz en yakın tahminlerdir.

1 link/hesap/gönderi/şarkı (içerik) için aynı anda sadece 1 sipariş girilebilir, aynı içerik için 2 sipariş birden oluşturulduğunda veya aynı içerik için ilk hizmet tamamlanmadan ikinci bir sipariş oluşturulursa, eksik gönderimler olabilir, sorumlusu premiumsosyal.com değildir.

Kullanıcı / müşteri (siz) premiumsosyal.com'dan sipariş oluşturduğunuzda, premiumsosya.com sizi siparişinizin işlemi başladığında ve işlemleriniz tamamlandığında sizi e-posta ile bilgilendirir.

Yoğun sipariş anlarında e-postalarda gecikmeler yaşanabilir. Bu yüzden kullanıcı / müşteri (siz) siparişinizin durumunu her ihtimale karşı premiumsosyal.com'da bulunan "Sipariş Sorgula" servisiyle kontrol edebilirsiniz.

Siparişin durumuyla ilgili e-posta almamış olan kullancılar / müşteriler (siz) Sipariş Sorgula servisiyle siparişinizin durumunu kontrol etmeli ve aynı içerik için sipariş verecekseniz, siparişinizin durumunu "Tamamlandı" olarak gördüğünüzde aynı içeriğe yeni bir sipariş oluşturunuz.

premiumsosyal.com, aynı içerik için aynı anda veya ilk sipariş tamamlanmadan ikinci siparişi oluşturmamanız adına sizleri korumak için yukarıda belirtilen e-posta ve Sipariş Sorgula hizmetlerini sunmaktadır. Aynı içerik için güncel sipariş tamamlanmadan tekrar sipariş oluşturan kullanıcı / müşteri (siz) sorumluluğu kabul etmiş olur. Bu sebeple yaşanabilecek problemlerden kesinlikle premiumsosya.com sorumlu değildir.

premiumsosyal.com Instagram, Facebook, Twitter veya sunduğu herhangi bir hizmet için, işlem yapılan hesabın/içeriğin askıya alınması, kapatılması gibi olası durumlarda mesuliyet kabul etmez.

Premium Sosyal, premiumsosyal.com'dan hizmet almış kişilere e-mail ve cep telefonuna çok sık olmamak kaydı ile sistemimiz hakkında bilgilendirici mesajlar veya sipariş durumuyla ilgili bilgilendirici mesajlar gönderilebilir. Hizmet almış kişi veya kurum olarak tarafımıza iletişim hakkı vermiş olursunuz.

Ürünlerin karşılarında belirtilen ücretler ürünün içeriğinde belirtilen servis ücretidir.

Premium Sosyal (premiumsosyal.com), hizmet almış olan ve/veya destek kaydı oluşturmuş olan her kullanıcının/müşterinin (siz) belirtmiş olduğu telefon numarasına istenildiği zaman mesaj gönderme hakkına sahiptir.

Hizmet satın aldığınız esnada veya destek kaydı oluşturduğunuz esnada sizden istenen bilgiler, siparişinizin güvenilirliği ve düzgün bir şekilde hizmet verilerek siz değerli müşterilerimizi doğru bilgilendirmek adına talep edilir. Bu bilgilerin talep edildiği işlemlerde, isteyerek veya istemeyerek yanlış ad, soyad, e-posta, telefon numarası vb. bilgileri yanlış dolduran, bu yanlışlığın sonunda oluşacak tüm problemlerden sipariş veren, o bilgileri dolduran kişi sorumludur. Oluşabilecek problemlerden premiumsosyal.com sorumlu değildir.

Hizmet Şartları

premiumsosyal.com; Instagram/Twitter/Facebook veya başka bir Sosyal Medya hesabı/gönderisi, websitesi, Trendyol, Hepsiburada vb. sipariş platformları ve premiumsosyal.com'da yayınlanmış tüm platform hizmetleri için sadece "Görünüm" artırmaya yardımcı olmak için kullanılacaktır.

premiumsosyal.com yeni takipçiler ve etkileşim garantisi vermez, sadece ödeme yapılarak alınan miktarı garanti eder.

premiumsosyal.com'da "Premium" ve "Gerçek" ibaresi geçen hizmetlerde gerçek kişilerin yardımıyla içeriklerinize / hesaplarınıza hizmet sağlanır. Fakat premiumsosyal.com bu içeriği sağlayan gerçek kişilerin içeriğinizle tüm zaman boyunca iletişime geçeceğini, içeriği sağlayan kişilerin sizin veya kendi hesabında sürekli aktif ve etkileşim halinde olacağını garanti etmez.

Tüm bot hesapları gerçek görünüme dönüştürmek için çalışıyoruz, ancak hesaplarımızın %100 profil resimli, biyografili ve paylaşımlı hesaplar olacağının garantisini vermiyoruz.

Gizli hesaplara ve içeriklere sipariş oluşturulduğunda sorumluluk üyeye/müşteriye/kullanıcıya (size) aittir. Sipariş vermeden önce lütfen hesabınızın / içeriğinizin herkese açık olduğundan emin olun.

İade Şartları

Yapılan ödemelerde geri iade mümkün değildir.

Instagram/Twitter/Facebook vb. servislerin ne zaman güncelleme yapabileceğini bilemeyiz, herhangi bir düşüş yaşanması halinde servis sağlayıcısı telafi yapmadığı sürece iade yapılamaz.

Siparişler sisteme girildikten sonra iptal/iade talebiniz hizmete göre farklılık gösterir. Eğer sipariş tamamlanmazsa/kısmen tamamlanırsa talebiniz üzerine geri ödeme yapacaktır.

premiumsosyal.com yapılan ödemelerde herhangi bir ters ibraz, geri çekme söz konusu olursa üyeyi, müşteriyi (sizi) uzaklaştırma hakkını saklı tutar.

Yetkisiz işlem veya çalıntı kredi kartı, herhangi bir hileli faliyette üye hesabı istisnasız kapatılacaktır. Ziyaretçi siteden ve hizmetlerden banlanacaktır.

Gizlilik Politikası

Bu politika kişisel bilgilerinizin nasıl kullanacağını kapsar. Gizliliğiniz bizim için önemlidir ve korumak için her türlü önlem alınmaktadır.

Sisteme girilen tüm bilgiler şifreli ve güvenli sunucularda barındırılır.

Bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler ile paylaşılmaz. premiumsosyal.com bildirimde bulunmaksızın Hizmet Şartları'nı değiştirme hakkını saklı tutar.